IPL Hair Removal Laser – by Opsa

(1 shqyrtim nga klient)

105.00

Teknologjia më e fundit dhe më e përdorur per depilimin definitiv, tashmë edhe në Shqipëri!

Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Lazeri IPL garanton rezultat të shpejtë, procedurë pa dhimbje dhe është shumë ekonomik.

Lazeri IPL është I dizenjuar për ta përdorur vetë në shtëpinë tuaj.

Produkt i certifikuar dhe i testuar klinikisht për rezultat të sigurt, pa dhimbje dhe pa efekte anësore.

Mjaftojnë 3 muaj për ti larguar qimet përgjithmonë.

Mund ta përdoni në të gjitha pjesët e trupit dhe në fytyrë.

Lazeri ka 600.000 shkrepje dhe një gjatësi vale prej 580-1200nm

Pajisje e vogël, e rehatshme dhe stylish.

Produkti ju vjen me 1 vit garanci.

 

Produkt i çertifikuar nga:

ce fda rohs

Informacion shtesë

Color

White, Golden Rose, Black

Purchase Policy

Asnjë rimbursim nuk është i zbatueshëm për këtë produkt. Në rast se produkti është i dëmtuar, një shkëmbim është menjëherë i mundur.

1 shqyrtim për IPL Hair Removal Laser – by Opsa

  1. Vlora

    IPL hair Removal Laser Rose

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *