IPL Hair Removal Laser – by Opsa

(1 customer review)

105.00

Teknologjia më e fundit dhe më e përdorur per depilimin definitiv, tashmë edhe në Shqipëri!

Category: Tags: , ,

Përshkrim

Lazeri IPL garanton rezultat të shpejtë, procedurë pa dhimbje dhe është shumë ekonomik.

Lazeri IPL është I dizenjuar për ta përdorur vetë në shtëpinë tuaj.

Produkt i certifikuar dhe i testuar klinikisht për rezultat të sigurt, pa dhimbje dhe pa efekte anësore.

Mjaftojnë 3 muaj për ti larguar qimet përgjithmonë.

Mund ta përdoni në të gjitha pjesët e trupit dhe në fytyrë.

Lazeri ka 600.000 shkrepje dhe një gjatësi vale prej 580-1200nm

Pajisje e vogël, e rehatshme dhe stylish.

Produkti ju vjen me 1 vit garanci.

 

Produkt i çertifikuar nga:

ce fda rohs

Additional information

Color

White, Golden Rose, Black

Purchase Policy

No refund is applicable to this product. In case the product is defective, an exchange is immediately possible.

1 review for IPL Hair Removal Laser – by Opsa

  1. Vlora

    IPL hair Removal Laser Rose

Add a review

Your email address will not be published. Required fields are marked *